Select Page

WAKIL DHAFIR

PERTANYAAN & PENDAFTARAN 
HUBUNGI WAKIL DHAFIR HOLIDAY TRAVEL & TOURS  :
 
PUTRAJAYA 011-3806.3866, 
 
SELANGOR 
KLANG M.Fatkhi 017-397.8917
BANTING Wak Ali 016-964.9748
BANGI Hjh Sa’adiah 018-269.7195
CHERAS Syaqir 017-745.9850
SABAK BERNAM Ustazah Adibah 013-314.5730
PETALING Syafiq 017-328.9455
SERENDAH Aisyah 019-3633.020
AMPANG Farahin 011-1896.2733
BANGI AVENUE Bandi 018-776.1577
KEDAH
SG.PETANI Saifuddin 0194279404
GURUN Arifah 011-322.78848
TERENGGANU
KUALA TERENGGANU Salahuddin 016.443.9373
BESUT Anis 011-550.69659
 
KELANTAN
KUALA KRAI Ayesyah 011-1891.4881
PASIR MAS Fatini 019-355.7457
Amir 013-597.0465
KOTA BHARU Puan Syafiah 014-826.2277
 
P.PINANG
Fatin 012-588.7556
 
PAHANG
KUANTAN Shuaib 013-992.4849 
Atiqah 011-3251.3734
 
NEGERI SEMBILAN
PORT DICKSON Azlan 012-237.7132
NILAI Nizam 019-357.0837
JEMPOL Hanis 019-658.8350
JEMPOL Hayani 019-642.5061
JEMPOL Farhanah 013-324.728
JEMPOL Suriyani 019-934.5482
KUALA PILAH Aqilah 013-613.8090
SEREMBAN Puan Umi 019-3522.640
 
MELAKA Puan AsySyifa 019-229.0346
 
ATAU HADIRKAN DIRI KE PEJABAT URUSAN
9G SU MALL Jalan Bidara 8
Saujana Utama 3
47000 Sungai Buloh
Selangor Darul Ehsan
LOKASI DHAFIR HOLIDAY TRAVEL & TOURS MELALUI GOOGLE MAPS 
INGIN MENADI WAKIL DHAFIR SECARA RASMI
Hubungi:
SALES & MARKETING MANAGER
Ustaz Haji Hairul 019-229.6464